E-ticaret web sitelerimiz, Php ve Bootstrap Framework'ün en son sürümleri kullanılarak geliştirilmiştir. E-Ticaret çözümlerimiz, yeni başlayan perakendeciler ve yerleşik işletmeler için e-ticaret mağazaları tasarlama ve geliştirme konusundaki yılların deneyiminin ardından işinize en uygun çerçeveler üzerine inşa edilmiştir. Her paket modülerdir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Tüm paketlerimiz şunları içerir:

ÜCRETSİZ SSL Sertifikası (1 yıl)

ÜCRETSİZ Web Hosting (1 yıl)

ÜCRETSİZ CMS ve eğitim

ÜCRETSİZ E-posta adresi ve Posta Kutusu

Web Sitelerimizin maliyeti nedir?

“Bir web sitesi ne kadara mal olur?” potansiyel müşteriler tarafından sıklıkla sorulan bir sorudur. Ve her zaman verdiğimiz tatmin edici olmayan belirsiz cevap “duruma göre değişir”.

Neye ihtiyacınız olduğunu tam olarak anlamadan kesin bir rakam vermek zor ama zamanla fark ettik ki belirli bir ücret müşterilerimizin kafasını rahatlatmaya yardımcı oluyor. Bunu göz önünde bulundurarak, normalde oluşturduğumuz web sitesi türlerini ayırmaya çalıştık ve çoğu zaman projeniz bu paketlerden birine uyacaktır. Olmazsa, şirketimizi üzerine kurduğumuz Alver Bilişim'de 2 kelimemiz var; Esneklik ve Dürüstlük.

Projeniz hakkında görüşmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten veya 0362 502 00 44 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyiniz.