- CARİ

Tüm cari işlemleri tek bir ekran üzerinden kolayca tamamlayın.

Cari modülü ile, cari kartlara hesap, vade ve servis bilgileri tanımlayabilir il ve ülke bilgilerinin otomatik gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı nakit, pos, dekont, kredi kartı, tahakkuk vb. işlem türünü tanımlayarak gerçekleştirebilir ve tahsilat makbuzlarınızı yazdırabilirsiniz.

Cari kartlarınıza özel kredi limiti belirleyerek belirtilen limitin aşılması durumunda satış yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Dövizli işlemler için carilerinize döviz hesabı tanımlayabilir, cari hareket raporu ve ayrıntılı hareket raporları alarak carilerinize detaylı bir şekilde extre yazdırabilirsiniz.

- KASA

Enabase içerisinde bulunan kasa modülü ile tüm kasa hareketlerinizi kolayca görüntüleyerek raporlama yapabilirsiniz.

Kasa modülü ile işletmenizde kullandığınız tüm kasalarınızı tanımlayabilirsiniz.

Kasalarınıza kullanıcı bazlı yetkilendirme yaparak kullanıcıların işlem seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

Kasa transfer özelliği sayesinde kasalarınız arası para aktarımı gerçekleştirebilir,

Günlük ve genel kasa raporları alarak kasanızdaki güncel nakit tutarını görüntüleyebilir, detaylı raporlama yapabilirsiniz.

- STOK

Enabase stok modülü ile tüm stok hareketlerini dilediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz.

Sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilir, tanımlamış olduğunuz stoklarınızı grup, ara grup ve alt grup bazında gruplayabilirsiniz, stok kartlarınıza özel KDV, ÖTV ve ÖİV yüzdesi belirterek ayarlamalar yapabilirsiniz.

Sınırsız sayıda birim tanımlaması yaparak stoklarınızın belirttiğiniz birimler üzerinden bakiyelerini kontrol edebilir, stok emniyet limitleri belirterek belirtilen limitin altına düşmesini veya üstüne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

İlgili ayarlamaları yaparak bakiyesi ekside olan stoklarınızın satışını engelleyebilir, güncel stok durumu takibi yapabilirsiniz.

Stok sayımlarınızı gerçekleştirerek envantere işleyebilir, stoklarınıza etiket basabilir, verdiğiniz hizmetleri tanımlayabilir, hizmet raporları alabilir, paket tanımları oluşturarak paketlere etiket yazdırabilir, paket fiyatını dilerseniz manuel dilerseniz stok fiyatlarından otomatik çektirebilirsiniz.

- BANKA

Enabase banka modülü ile programımıza çalıştığınız tüm bankaları kaydedebilir, bankalardaki alt hesaplarınızı, pos, kredi kartı ve çek / senet tanımlamalarınızı oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz pos tanımlarına taksit sayısı belirleyerek farklı taksitler için provizyon kesintilerini takip edebilir, vade farkı uygulamaları için tanımlama yapabilir, bankalarınız ve kasalarınız arası transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ekstrenizin takibini yapabilir, pos ve provizyon raporları alabilirsiniz.

 

- E FATURA

Size gönderilmiş tüm e-faturalarınızı tek ekran üzerinden tek işlem ile programınıza aktarın.

Gelen e-faturadaki ÖİV gibi tüm kalemlerin ayrıntılı biçimde oluşacak faturada görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ticari Fatura senaryosu kullanılan tedarikçilerinize tek tıkla kabul ya da red bildirimi gönderme imkanı.

Gelen e-faturayı PDF olarak görüntüleyebilirsiniz.