Ø CARİ

·       Tüm cari işlemleri tek bir ekran üzerinden kolayca tamamlayın.

·       Cari modülü ile, cari kartlara hesap, vade ve servis bilgileri tanımlayabilir il ve ülke bilgilerinin otomatik gelmesini sağlayabilirsiniz.

·       Yapmış olduğunuz ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı nakit, pos, dekont, kredi kartı, tahakkuk vb. işlem türünü tanımlayarak gerçekleştirebilir ve tahsilat makbuzlarınızı yazdırabilirsiniz.

·       Cari kartlarınıza özel kredi limiti belirleyerek belirtilen limitin aşılması durumunda satış yapılmasını engelleyebilirsiniz.

·       Dövizli işlemler için carilerinize döviz hesabı tanımlayabilir, cari hareket raporu ve ayrıntılı hareket raporları alarak carilerinize detaylı bir şekilde extre yazdırabilirsiniz.

Ø KASA

·       Enabase içerisinde bulunan kasa modülü ile tüm kasa hareketlerinizi kolayca görüntüleyerek raporlama yapabilirsiniz.

·       Kasa modülü ile işletmenizde kullandığınız tüm kasalarınızı tanımlayabilirsiniz.

·       Kasalarınıza kullanıcı bazlı yetkilendirme yaparak kullanıcıların işlem seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

·       Kasa transfer özelliği sayesinde kasalarınız arası para aktarımı gerçekleştirebilir,

·       Günlük ve genel kasa raporları alarak kasanızdaki güncel nakit tutarını görüntüleyebilir, detaylı raporlama yapabilirsiniz.

Ø STOK

·       Enabase stok modülü ile tüm stok hareketlerini dilediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz.

·       Sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilir, tanımlamış olduğunuz stoklarınızı grup, ara grup ve alt grup bazında gruplayabilirsiniz, stok kartlarınıza özel KDV, ÖTV ve ÖİV yüzdesi belirterek ayarlamalar yapabilirsiniz.

·       Sınırsız sayıda birim tanımlaması yaparak stoklarınızın belirttiğiniz birimler üzerinden bakiyelerini kontrol edebilir, stok emniyet limitleri belirterek belirtilen limitin altına düşmesini veya üstüne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

·       İlgili ayarlamaları yaparak bakiyesi ekside olan stoklarınızın satışını engelleyebilir, güncel stok durumu takibi yapabilirsiniz.

·       Stok sayımlarınızı gerçekleştirerek envantere işleyebilir, stoklarınıza etiket basabilir, verdiğiniz hizmetleri tanımlayabilir, hizmet raporları alabilir, paket tanımları oluşturarak paketlere etiket yazdırabilir, paket fiyatını dilerseniz manuel dilerseniz stok fiyatlarından otomatik çektirebilirsiniz.

Ø BANKA

·       Enabase banka modülü ile programımıza çalıştığınız tüm bankaları kaydedebilir, bankalardaki alt hesaplarınızı, pos, kredi kartı ve çek / senet tanımlamalarınızı oluşturabilirsiniz.

·       Dilerseniz pos tanımlarına taksit sayısı belirleyerek farklı taksitler için provizyon kesintilerini takip edebilir, vade farkı uygulamaları için tanımlama yapabilir, bankalarınız ve kasalarınız arası transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

·       Kredi kartı ekstrenizin takibini yapabilir, pos ve provizyon raporları alabilirsiniz.

Ø E FATURA

·       Size gönderilmiş tüm e-faturalarınızı tek ekran üzerinden tek işlem ile programınıza aktarın.

·       Gelen e-faturadaki ÖİV gibi tüm kalemlerin ayrıntılı biçimde oluşacak faturada görünmesini sağlayabilirsiniz.

·       Ticari Fatura senaryosu kullanılan tedarikçilerinize tek tıkla kabul ya da red bildirimi gönderme imkanı.

·       Gelen e-faturayı PDF olarak görüntüleyebilirsiniz.