Çevrimiçi iş izleyici, projelere, görevlere ve müşteri çalışmalarına harcanan süreyi izlemeyi kolaylaştırır. İş saatlerini herhangi bir cihazda takip edin, ilerlemeyi, bütçe kullanımını ve faturalandırılabilir saatleri görselleştirin.


ü Ekip Üyelerinin Çalışma Süresini Takip Edin

Basit bir zaman çizelgesi ile kimin hangi işte çalıştığını ve zamanın projeler arasında nasıl dağıldığını görebilirsiniz. Bu görünüme hızlı bir bakış, her şeyin planlandığı gibi gidip gitmediğini öğrenmenize ve sorunları tespit etmenize olanak tanır!

ü İş İlerleme Durumunu ve Bütçeleri Analiz Edin

Raporlarla birlikte izlenen ekip etkinliğinizi görün. Bunları görevlere, projeye, ekip üyelerine, müşterilere göre filtreleyebilir ve her görev için maliyet ve kârın ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz.

ü Tüm Cihazlar İçin İş Takip Yazılımı

Zaman notları ile çalışma sürenizi herhangi bir cihazda, web uygulamamızı veya tarayıcı uzantımızı kullanarak masaüstünde ve iOS ve Android uygulamalarıyla mobilde izleyebilirsiniz.

ü Bir limit aşıldığında haberdar olun

·       Özelleştirme

Zaman Notlarını işinizin ihtiyaçlarına göre ayarlayın

Zaman planı

Çalışanlar ve projeler arasında zamanın nasıl dağıtıldığı konusunda net bir vizyona sahip olun

·       Devamsızlık

Yeni devamsızlık türlerini yapılandırın, istekleri yönetin ve ekip üyelerinin devamsızlıklarını kolayca takip edin

·       Kilitleme

Zaman çizelgesini günlüğe kaydedin ve kullanıcı girişlerini devre dışı bırakın

·       Entegrasyon

Zaman Notlarını kullandığınız diğer uygulamalarla entegre edin

·       İzinler

Ekip üyelerine rol atayın ve kimin neyi görebileceğine karar verin

·       Bütçeler

Maliyeti ve faturalandırılabilir oranları belirleyin ve bütçeye kolayca sadık kalın

Ø Temel İş Takip Yazılımı Özellikleri

Basit Arayüz

Enabase, siz ve ekip üyeleriniz için kullanımı kolaydır. Sadece birkaç tıklamayla iş ilerlemesini izleyin ve gerçek zamanlı olarak iş günlükleri ekleyin. Kağıt zaman çizelgelerini doldurmak gibi verimsiz işler için para ve zaman kaybetmeyin. Enabase'un iş takibi konusunda size yardımcı olmasına ve önceliklerinize odaklanmasına izin verin.

Kristal Netliğinde Genel Bakış

Zaman notları, projelerin ve ekip üyelerinin herhangi bir iş için tek bir görünümde zaman harcama kalıplarına ilişkin net bir genel bakış sağlar. Şeffaf bir şekilde sunulan güvenilir veriler, hızlı bir şekilde mantıklı kararlar vermenizi ve şirketinizin verimliliğini artırmanızı sağlar.

ü Hareket Halinde İşi Takip Edin

Android ve iOS için mobil uygulamalarımızı kullanarak mobil cihazınızı kullanarak iş ilerlemesini izleyin. Bilgisayarınızdan uzakta olsanız veya düzenli olarak sahada çalışıyor olsanız bile, iş takip yazılımına rahat ve hızlı bir şekilde erişebilir ve hareket halindeyken zamanınızı kaydedebilirsiniz.

İşinizi takip etme şeklinizi geliştirin, başlamanız saniyeler sürer!